Realizácia montovanej haly

Spoločnosť PEM Buildings má mnohoročné skúsenosti v oblasti novostavieb a rekonštrukcií montovaných hál pre priemyselné a komerčné účely. Zrealizovali sme tisíce projektov, vďaka ktorým sa nám podarilo presvedčiť investorov a projektantov o našich schopnostiach, kompetentnosti a spoľahlivosti.

Naše včasné zapojenie do projektov nám umožňuje ponúknuť investorom a projektantom naše Know-how, a tým aj spoločne nájsť optimálne riešenie.

Vo všeobecnosti naša práca začína od hornej hrany základových konštrukcií. V prípade potreby sme k dispozícii aj ako skúsený a spoľahlivý generálny dodávateľ, t.j. ponúkame komplexné riešenia stavby.

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na základe vašich individuálnych požiadaviek. Prosím, vyplnte náš dopytový formulár, ktorý zahŕňa vaše požiadavky na projekt, alebo nás kontaktujte telefonicky alebo cez E-Mail.

Ďalšie informácie o halových stavbách nájdete v priečinku Produkty – galéria – referencie.

Realizácia montovanej haly od PEM-Haly

 

Primárna konštrukcia montovanej haly

Realizáciu stavby realizujú certifikované dielne, ktoré vlastnia certifikáty kvality a zváračské certifikáty. Tieto firmy vedia garantovať pôvod materiálu a vedia aplikovať povrchovú úpravu tak, aby konštrukcia po čase nezačala korodovať. Vo firme spolupracujeme len s firmami, ktoré majú kvalitu. 

Primárna konštrukcia montovanej haly
Realizácia konštrukcie montovanej haly

Sekundárna konštrukcia montovanej haly

Druhou podstatnou časťou oceľovej konštrukcie sú sekundárne konštrukcie, ktoré sú vyrábané zo za studena ohýbaneho tenkostenného plechu. Z týchto materiálov sa realizujú strešné väznice, stenové paždíky a podkonštrukcie pre okná, dvere a brány. 

 

Sekundárna konštrukcia montovanej haly
Sekundárna konštrukcia

Opláštenie montovanej haly

Strešné opláštenie

Strešné opláštenie je závislé od danej prevádzky. Skladba strechy pozostáva buď zo sendvičového panelu, alebo zo skladaného plášťa spolu s atikou. 

Opláštenie stien

Stenové opláštenie stien vykonávame prostredníctvom kvalitných sendvičových panelov, prípadne, ak to prevádzka vyžaduje, skladaného stenového plášťa. 

Kľúčová je aj príprava a nákup spojovacieho a tesniaceho materiálu. Dlhodobou spoluprácou s našimi dodávateľmi garantujeme vysokú kvalitu použitého materiálu pri stavbe našich hál.

Plánujete výstavbu montovanej haly?

Výber partnera na výstavbu a s ním aj technológiu, materiály a kvalitu výstavby nepodceňujte.

Výberom správneho parnera ušetríte nemalé finančné prostriedky a čas. Poradíme Vám na čo dať pozor pri výbere partnera a posudzovaní cenových ponúk.

Prečítajte si náš článok Na čo dbať pri výbere oceľovej montovanej haly.

Spoločnosť PEM – Haly Vám ponúka spoluprácu už pri prvom návrhu optimálneho nosného systému oceľovej montovanej haly a následne Vám vie pomôcť pri získaní stavebného povolenia v časti statiky haly. Po získaní stavebného povolenia Vám náš odborný tím vie vypracovať aj realizačný projekt zakladania stavby a týmto spôsobom Vám vieme ušetriť finančné prostriedky pri projektovaní a realizácii základových konštrukcií stavby.

V prípade záujmu neváhajte vyplniť náš kontaktný formulár, prípadne si priamo namodelujte svoju halu v našom 3D konfigurátore.

Želáme Vám veľa úspechov pri realizovaní Vašich stavebných zámerov!

 

od 600 m2
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR
test