Športové haly

Nezáleží na tom, či ide o prekrytie futbalového ihriska, tenisového kurtu, zimného štadiónu či telocvične – firma PEM Vám zhotoví športovú halu presne podľa Vašich predstáv a potrieb pre danú športovú aktivitu.

Výhodou takejto haly je jej rýchla výstavba, maximálne využitie priestoru a možnosť dodatočného rozšírenia haly.

Staviame športové haly na mieru

Na základe Vašich individuálnych požiadaviek vám navrhneme halu presne pre vaše potreby. Využitím kvalitných materiálov získate nielen funkčnú a komfortnú, ale aj estetickú halu. 

 

Výber našich realizácií: Športové haly od PEM Buildings - aj takto môže vyzerať Vaša športová hala

Prečo športová hala od PEM Buildings

Športové haly sú zvyčajne financované formou projektov a dotácií. PEM Buildings je pri takejto realizácii spoľahlivý partner ktorý garantuje dodržanie časového harmonogramu a rozpočtu.

Máme mnohoročné skúsenosti v oblasti projekcie montovaných hál pre priemyselné a komerčné účely. Zrealizovali sme tisíce projektov, vďaka ktorým sa nám podarilo presvedčiť investorov a projektantov o našich schopnostiach, kompetentnosti a spoľahlivosti.

Naše včasné zapojenie do projektov nám umožňuje ponúknuť investorom a projektantom naše Know-how, a tým aj spoločne nájsť optimálne riešenie.

Realizáciu stavby realizujú certifikované dielne, ktoré vlastnia certifikáty kvality a zváračské certifikáty. Tieto firmy vedia garantovať pôvod materiálu a vedia aplikovať povrchovú úpravu tak, aby konštrukcia po čase nezačala korodovať. Vo firme spolupracujeme len s firmami, ktoré majú kvalitu. 

Montáž realizujú skúsené montážne partie, ktoré dokonale poznajú systém PEM. Montáž oceľovej haly tak prebieha rýchlejšie, čím sa súčasne šetria náklady na mechanizmy, ktoré sú na stavbe potrebné.

Koncom roka 2019 sme ukončili a odovzdali stavbu: Zimný štadión v Starej Ĺubovni. 

Je pre nás česť, že táto stavba nesie meno PEM aréna Stará Ľubovňa. Viac informácií o PEM Aréne nájdete TU.

Pozriete si aj referenciu z priebehu stavby.

 

 

Navrhnite si svoju športovú halu v 3D Konfigurátore

Využite náš bezplatný, jednoducho ovládateľný 3D Konfigurátor haly pre prvý návrh Vášho projektu*. Zvoľte si typ haly, jej rozmery, farebný koncept, typ stenového a strešného opláštenia, typ a množstvo okien, brán a dverí a mnoho ďalších prvkov.

K svojmu návrhu sa môžete kedykoľvek vrátiť a upraviť ho. Ak nám Váš návrh zašlete, radi Vám zadarmo spracujeme cenovú ponuku.

PLÁNUJETE VÝSTAVBU ŠPORTOVEJ HALY?

Výber partnera na výstavbu a s ním aj technológiu, materiály a kvalitu výstavby nepodceňujte.

Výberom správneho parnera ušetríte nemalé finančné prostriedky a čas. Poradíme Vám na čo dať pozor pri výbere partnera a posudzovaní cenových ponúk.

Prečítajte si náš článok Na čo dbať pri výbere oceľovej montovanej haly.

Spoločnosť PEM – Haly Vám ponúka spoluprácu už pri prvom návrhu optimálneho nosného systému oceľovej montovanej haly a následne Vám vie pomôcť pri získaní stavebného povolenia v časti statiky haly. Po získaní stavebného povolenia Vám náš odborný tím vie vypracovať aj realizačný projekt zakladania stavby a týmto spôsobom Vám vieme ušetriť finančné prostriedky pri projektovaní a realizácii základových konštrukcií stavby.

Želáme Vám veľa úspechov pri realizovaní Vašich stavebných zámerov.

Príloha
Počet nahratých súborov nie je obmedzený.
Maximálna povolená veľkosť súboru je 20 MB.
Povolené typy súborov: txt pdf jpg zip rar png doc docx.
Súhlas GDPR