Cena montovanej haly

Koľko stojí PEM hala?

Individuálna cenová ponuka od PEM Buildings

Stavba novej prevádzkovej budovy si až do jej dokončenia vyžaduje najrôznejšie kroky. Jedna z prvých otázok, ktoré sa často objavujú vo fáze plánovania:

Ako určím investičné náklady na výstavbu mojej novej nehnuteľnosti?

Haly od PEM Buildings sú plánované individuálne pre každého zákazníka podľa jeho želaní a potrieb. Cena novej obchodnej alebo priemyselnej haly závisí od mnohých faktorov, ako sú napríklad poloha a súvisiace statické požiadavky na zaťaženie snehom a vetrom, použitie a štandardy vybavenia. Na stanovenie cieľovej ceny pre Vašu novú budovu potrebujete odborníkom a odborníčkam z PEM Buildings poskytnúť najdôležitejšie kľúčové údaje o plánovanom projekte haly.

Koľko stojí m2 štandardnej haly?

Závisí to od mnohých parametrov:

- Geografická poloha stavby (zaťaženie snehom)
- Dodatočné zaťaženie (fotovoltaika, halový žeriav)
- Rozpätie rámov (šírka haly)
- Prevedenie strešného a stenového opláštenia (zateplené/nezateplené; fóliová/sendvičová strecha)
- Vstavané prvky (dvere, brány, okná, svetlíky, halový žeriav atď.)

 

Dokážete mi zaručiť pevnú cenu pre moju oceľovú halu?

Áno, ako Váš spoľahlivý stavebný partner je pre nás dôležité, aby ste sa mohli spoľahnúť na dohodnutý rozpočet stavby. Už pri cenovej ponuke berieme do úvahy okrem konštrukčných prvkov haly aj všetky cenovo relevantné položky (zdvíhacie zariadenia, bezpečnostné zariadenia, likvidácia odpadu atď.), ktoré sú potrebné pre kvalitné a normám vyhovujúce plánovanie, výrobu a montáž vašej oceľovej haly. Po objasnení všetkých detailov o realizácii a rozsahu novej haly, garantujeme prostredníctvom paušálnej pevnej ceny, že zákazníkovi nevzniknú žiadne neočakávané ďalšie náklady.

 

Kontaktujte nás ešte dnes a rýchlo obdržíte svoju individuálnu ponuku.

Navrhnite si halu v 3D Konfigurátore

Využite náš bezplatný, jednoducho ovládateľný 3D Konfigurátor haly pre prvý návrh Vášho projektu*. Zvoľte si typ haly, jej rozmery, farebný koncept, typ stenového a strešného opláštenia, typ a množstvo okien, brán a dverí a mnoho ďalších prvkov.

K svojmu návrhu sa môžete kedykoľvek vrátiť a upraviť ho. Ak nám Váš návrh zašlete, radi Vám zadarmo spracujeme cenovú ponuku.