PEM Buildings

PEM Buildings

Kto sme

Vnímame sa ako spoľahlivý partner, ktorý podporuje predovšetkým stredne veľké firmy pri návrhu a realizácii svojich projektov.

Svojim klientom sme nápomocní aj pri riešení rozsiahlych projektov. Našimi zásadami sú svysoká kvalita, orientácia na zákazníka a spoľahlivosť.

Pre našich zákazníkov sme spoľahlivým partnerom, ktorý sa vyznačuje vysokou odbornosťou a kvalitnými službami.

Filozofia

Martin Priputník

Martin Priputnik
Vedenie spoločnosti Konateľ/Predaj

„Nechceme byť najväčší, ale najlepší. Spoliehame sa na organický rast a rozvoj z vlastných síl!“

PEM Buildings je na trhu od roku 1976 a v priebehu rokov sa vypracovala na medzinárodne úspešnú spololočnosť zaoberajúcou sa vývojom a presadzovaním hospodárnych riešení v oblasti oceľových konštrukcií a výstavby halových objektov.

Vnímame sa ako spoľahlivý partner, ktorý podporuje obzvlášť stredne veľké spoločnosti v realizovaní novostavieb, prestavieb a prístavieb, ale aj sanácii stavebných objektov. Naša odbornosť bola preukázaná úspešnou realizáciou tisícov stavebných projektov. Ako generálny dodávateľ je tím PEM Buildings k dispozícii svojim zákazníkom v mnohých odvetviach stavebníctva.

Najvyššia kvalita, prístup k zákazníkom a spoľahlivosť, sú najdôležitejšie zásady našej  každodennej práce. Našim klientom chceme byť v oblasti stvebníctva partnerom, ktorý sa vyznačuje vysokou odbornosťou a kvalitnými službami.