PEM aréna Stará Ľubovňa

PEM aréna Stará Ľubovňa

PEM Aréna

Je pre nás veľkou cťou oznámiť Vám, že hokejový štadión v Starej Ľubovni ponesie názov PEM aréna Stará Ľubovňa. Úprimne sa z toho veľmi tešíme a veríme, že nami postavená PEM aréna bude robiť radosť a potešenie všetkým, ktorí do nej zavítajú.

 

Galéria - PEM aréna Stará Ľubovňa

PEM aréna je najmenší zimný štadión na Slovensku. Rozmery klziska sú 56x26 metrov a v hľadisku ponúka 100 miest. Prvé otvorenie štadióna sa uskutočnilo už 31.12.2019 a tak si ho mohli deti užiť už počas zimných prázdnin. Počas prvých hodín verejného korčuľovania záujem verejnosti a návštevnosť prekročila aj tie najoptimistickejšie očakávania. Nesmierne nás tento záujem teší a veríme, že aj takéto malé štadióny v nie práve hokejových mestách napomôžu rozvoju slovenského hokeja. 

PEM aréna Stará Ľubovňa je k dispozícii širokej verejnosti a ponúka nasledovné služby: verejné korčuľovanie pre deti aj dospelých, korčuľovanie pre školy, prenájom ľadovej plochy, požičanie a brúsenie korčúľ. Detailný popis služieb, cenník a rezervačný systém nájdete na https://pemarena.sk/

Pozrite si referenciu a fotografie z priebehu výstavby PEM arény Stará Ľubovňa https://www.pem-haly.sk/pem-arena-stara-lubovna-0

Slávnostné otvorenie štadióna PEM aréna

Slávnostné otvorenie štadióna PEM aréna sa uskutočnilo 14.1.2020 za účasti bývalého slovenského reprezentanta, hráča NHL a rodáka zo Starej Ľubovne, Mariána Hossu.

 

Galéria - Slávnostné otvorenie PEM arény

Staviame hokejové haly pre naše budúce generácie

PLÁNUJETE VÝSTAVBU ZIMNÉHO ŠTADIÓNA ALEBO ŠPORTOVEJ HALY?

Výber partnera na výstavbu a s ním aj technológiu, materiály a kvalitu výstavby nepodceňujte.

Výberom správneho parnera ušetríte nemalé finančné prostriedky a čas. Poradíme Vám na čo dať pozor pri výbere partnera a posudzovaní cenových ponúk.

Prečítajte si náš článok Na čo dbať pri výbere oceľovej montovanej haly.

Spoločnosť PEM – Haly Vám ponúka spoluprácu už pri prvom návrhu optimálneho nosného systému oceľovej montovanej haly a následne Vám vie pomôcť pri získaní stavebného povolenia v časti statiky haly. Po získaní stavebného povolenia Vám náš odborný tím vie vypracovať aj realizačný projekt zakladania stavby a týmto spôsobom Vám vieme ušetriť finančné prostriedky pri projektovaní a realizácii základových konštrukcií stavby.

Želáme Vám veľa úspechov pri realizovaní Vašich stavebných zámerov.

Príloha
Počet nahratých súborov nie je obmedzený.
Maximálna povolená veľkosť súboru je 20 MB.
Povolené typy súborov: txt pdf jpg zip rar png doc docx.
Súhlas GDPR